Akademia TV

 powrót

Akademia TV to sekcja przeznaczona zarówno dla trenerów jak i naszych podpiecznych.

Chcemy, by dla trenerów podstrona ta była pozytywnym impulsem do pracy oraz stanowiła alternatywne kompendium wiedzy i pomysłów. Dla naszych podopiecznych miejscem, gdzie mogą się zapoznać z ćwiczeniami, które mogą wykonywać samodzielnie i tym samym rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo.

Elementarz młodego piłkarza

Elementarz Młodego Piłkarza Lekjca 5
2015-09-14
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym narzędziem jakim jest Elementarz Młodego Piłkarza który jest przeznaczony dla grup wiekowych KINDER (4-6 lat). Lekcja nr 5.
Elementarz Młodego Piłkarza Lekcja 4
2015-09-14
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym narzędziem jakim jest Elementarz Młodego Piłkarza który jest przeznaczony dla grup wiekowych KINDER (4-6 lat). Lekcja nr 4.
Elementarz Młodego Piłkarza Lekcja 3
2015-09-14
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym narzędziem jakim jest Elementarz Młodego Piłkarza który jest przeznaczony dla grup wiekowych KINDER (4-6 lat). Lekcja nr 3.
Elementarz Młodego Piłkarza - Lekcja 2
2015-09-14
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym narzędziem jakim jest Elementarz Młodego Piłkarza który jest przeznaczony dla grup wiekowych KINDER (4-6 lat). Lekcja nr 2.
Elementarz Młodego Piłkarza - Lekcja 1
2015-09-14
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym narzędziem jakim jest Elementarz Młodego Piłkarza który jest przeznaczony dla grup wiekowych KINDER (4-6 lat). Lekcja nr 1.