Akademia TV

 powrót

Akademia TV to sekcja przeznaczona zarówno dla trenerów jak i naszych podpiecznych.

Chcemy, by dla trenerów podstrona ta była pozytywnym impulsem do pracy oraz stanowiła alternatywne kompendium wiedzy i pomysłów. Dla naszych podopiecznych miejscem, gdzie mogą się zapoznać z ćwiczeniami, które mogą wykonywać samodzielnie i tym samym rozwijać swoje umiejętności piłkarskie.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo.

Analizy

7. Analiza - Wyjście na pozycje
2016-03-02
Wyjście na pozycję - zalecenie, które można stosować do zawartości podanie. Dzięki wprowadzeniu w proces treningowy osiągamy znacznie większą aktywność np. po zagraniu piłki.
6. Analiza - Model gry
2015-12-01
Analiza dotyczy zachowania zawodników w Fazach gry: Ofensywa, Transfer O-D, Defensywa, Transfer D-O. Ważne, aby Trenerzy analizując mecz patrzyli na niego przez pryzmat faz.
5. Analiza - Transfer negatywny
2015-11-04
Reakcja po stracie piłki. Wstęp do transferu negatywnego
5. Analiza- Wykorzystanie przestrzeni
2015-11-04
Wykorzystanie przestrzeni w momencie posiadania piłki. Zachowanie całego zespołu i ruch poszczególnych zawodników w wolną przestrzeń.
4. Analiza - Linia podania
2015-11-04
Wyjście na pozycję w 'dziurę' dając linię podania partnerowi z piłka. Zawartość, która ułatwia grę i nadaje jej płynności co powoduje, że zespół jest w stanie utrzymywać się przy piłce.
3. Analiza - Gra defensywna, aspekty zespołowe
2015-11-04
2. Analiza - linia podania / wykorzystanie przestrzeni
2015-11-04
Linia podania oraz wykorzystanie szerokości i wysokości boiska na przykładzie zespołów Legi Warszawa i Lecha Poznań U-11.
1. Analiza - Wprowadzanie piłki i skupienie na sobie uwagi przeciwnika.
2015-11-04
Analiza przedstawia jak bardzo istotna jest ocena momentu oraz miejsca, do którego należy wprowadzać piłkę. Następnie następuje decyzja o podaniu i uzyskanie przewagi.